Urlopy z małymi dziećmi w Ostrołęce

Wiemy jak ważne jest znalezienie odpowiedniego obiektu na urlop z dzieckiem. W trosce o Twoją rodzinę, a przede wszystkim dzieci powstała ta lista obiektów przyjaznych dzieciom. Zobacz, gdzie warto z nimi pojechać.

Ostrołęka 4 oferty

od
40
/usługę

Ostoja Wypoczynku Dom, Pokoje Do Wynajęcia

Ostrołęka zobacz na mapie
Duży dom z ogrodem, zapewni spokojny wypoczynek dla rodziny. Możliwość bezpiecznego zaparkowania samochodów na ogrodzonej posesji. Wiele atrakcji do zwiedzania w okolicy Ostrołęki. Polecam skansen w Nowogrodzie, umocnienia obronne (bunkry)
od
50
/usługę

Agroturystyka Czartoria

Czartoria zobacz na mapie
Dla dzieci mamy plac zabaw, z piaskownicą, huśtawką, rowerki w różnym rozmiarze, trampolinę i inne. Można zamówić dla dzieci zajęcia "z niczego coś pięknego". Zapraszamy.
od
35
/usługę

Brak opinii

Bukowa

Łomża zobacz na mapie
Zapraszamy rodziny z dziećmi do naszego miasta. W okolicy wiele atrakcji. Latem: plaża miejska ze strzeżonym kąpieliskiem, spływy kajakowe i gondolą. Miejsca historycznych wydarzeń do zwiedzenia: Wizna-polskie Termopile (z rekonstrukcją bi
od
30
/usługę

Brak opinii

Noclegi U Marzenki

Olszewo-Borki zobacz na mapie
Zapraszamy rodziny z dziećmi! Kilometr od naszego domu znajduje się las, w którym można urządzać długie spacery, zbierać grzyby i jagody. Dwa kilometry od nas znajduje się rzeka Omulew, na której odbywają się spływy kajakowe. Dla wędkarzy
Noclegi w Ostrołęce

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej